Dames 1

 

Dames1 seizoen 19-20

Sponsoren Dames 1:

 

Teaminfo:

VoornaamAchternaam
Sanne Blom
Ilse Bruggeman
Romy Bruggeman
Esmee Heuvink
Lynn Heuvink
Mirande Kogelman
Karlijn Heetkamp
Lyan Bruggeman
Linsey Oosterlaken
Merle Kruiper
Begeleiding
Trainer / coach: Coen van Biesheuvel
Trainer / coach: Ronald Bakker
Thuiswedstrijden
Vrijdag: 19.30
Trainingstijden
Dinsdag: 20.30 – 22.00
TeamWedstrijdenPunten
1. s.c. Wesepe DS 11143
2. A.B.S. DS 31137
3. Avior DS 13925
4. Terwolde DS 11024
5. Vocluma DS 21124
6. Dio Ugchelen DS 21120
7. Primavo DS 392
Vervallen:Vervallen wedstrijd: 5000D4M KF, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 12, 8106AL MARIENHEEM Vervallen:Vervallen wedstrijd: 5000D4M FK-1, Datum: zaterdag 18 april, 10:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
07-02-202021:00 uur Vocluma DS 1 - Klarenbeek DS 3't Asspel, de Heemen 128106AL MARIENHEEM
14-02-202019:15 uur Dros-Alterno DS 11 - Vocluma DS 1Alternohal, Waleweingaarde 1017329BD APELDOORN
28-02-202019:30 uur Vocluma DS 1 - Voorwaarts DS 8't Asspel, de Heemen 128106AL MARIENHEEM
05-03-202019:00 uur Voorwaarts DS 8 - Vocluma DS 1De Jachtlust, Jachtlustplein 77391BW TWELLO
13-03-202019:30 uur Vocluma DS 1 - Avior DS 12
21-03-202012:00 uur BSV DS 3 - Vocluma DS 1De Hiethof, Veldhofweg 337361TA BEEKBERGEN
27-03-202021:00 uur Vocluma DS 1 - Voorwaarts DS 8't Asspel, de Heemen 128106AL MARIENHEEM
18-04-202010:30 uur Avior DS 12 - Vocluma DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D4M FK, Datum: zaterdag 16 november, 18:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
18-01-202015:00 uurBruvoc DS 4 - Vocluma DS 11-3 25-14, 19-25, 22-25, 20-25
11-01-202016:30 uurHeeten Sportief DS 2 - Vocluma DS 11-3 23-25, 20-25, 25-23, 11-25
13-12-201921:00 uurVocluma DS 1 - Bruvoc DS 44-0 25-17, 25-14, 25-16, 25-11
29-11-201921:00 uurVocluma DS 1 - BSV DS 34-0 25-13, 25-23, 25-16, 25-19
22-11-201921:00 uurVocluma DS 1 - Heeten Sportief DS 23-2 26-28, 25-22, 25-20, 21-25, 15-11
16-11-201918:30 uur
09-11-201918:00 uurBSV DS 3 - Vocluma DS 11-3 23-25, 25-14, 21-25, 20-25
02-11-201918:00 uurKlarenbeek DS 3 - Vocluma DS 10-4 14-25, 16-25, 19-25, 15-25
25-10-201921:15 uurDros-Alterno DS 11 - Vocluma DS 11-3 14-25, 22-25, 25-19, 22-25
18-10-201919:30 uurVocluma DS 1 - Dros-Alterno DS 113-1 25-15, 25-17, 21-25, 25-18